مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

ذهن خودآگاه چیست و چه تصمیماتی را بر عهده دارد؟

ذهن خودآگاه

ذهن خودآگاه یا ضمیر خودآگاه

درباره تصمیم‌های ذهن خودآگاه روی قانون جذب و ساختن واقعیت زندگیمان چند نکته اساسی و مهم وجود دارد که در این نوشتار آنها را برایتان توضیح می دهیم.

نقش ضمیر خودآگاه

شاید بشود گفت مهمترین نقشی که ذهن یا ضمیر خودآگاه هر کدام از ما در این جریان بازی می‌کند، تاثیری است که روی باورها و در نتیجه روی ضمیر ناخودآگاهمان دارد.
جمله بالا به این معناست که ما با اراده و ذهن خودآگاهمان تصمیم می‌گیریم که به چه چیزهایی فکر کنیم. این چیزها کم کم در ذهن ما عمق پیدا می‌کنند. برای این که عمق صحبت من را به خوبی درک کنی، و البته یک قدم بزرگ هم برداری، بیا با هم وارد یک تمرین یک ماهه بشویم.

تمرین ذهن خودآگاه

بیا از همین حالا به این فکر کن که تو فردی هستی با یک لبخند زیبای همیشگی که همیشه یک حس خوب به هر کسی که دور و برش است هدیه می‌دهد.
دامنه این تمرین فعلا قرار نیست از این چیزی که گفتیم فراتر برود. پس نکات کلیدی را دوباره مرور می‌کنیم: لبخند همیشگی و دادن حس خوب.
لازم است که به این تمرین، بدون وقفه و به مدت یک ماه فکر کنی و انجامش بدهی.

تمرینات ضمیر خودآگاه وارد عمق وجود انسان می گردد

به تو اطمینان می‌دهم که طی مدت کوتاهی این عادت در وجودت عمق پیدا می‌کند و بخشی از وجودت می‌شود و همچنین خودت و دیگران تو را به عنوان فردی که همیشه لبخند می‌زند و حس خوب می‌دهد باور می‌کنند.

پیشنهاد آگاهتر:  ذهن ناخودآگاه چیست و چه تفاوتی با ذهن خودآگاه دارد؟

از شما دعوت می کنیم که از سایر مطالب قانون جاذبه و سلامت روان در وبسایت آگاهتر بازدید کنید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال فرمایید.

بدون شک کامنت های شما عزیزان راه گشای تیم تولید محتوای آگاهتر برای ارائه مطالب بهتر و مفیدتر است.

 

دانلود کتاب مدرس مرجع

کتاب مدرس مرجع

چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و زندگی دیگران را متحول کنیم؟

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۸۴ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: هفتم
شابک: ۹-۱۴۷-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *