مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

ذهن ناخودآگاه چیست و چه تفاوتی با ذهن خودآگاه دارد؟

ذهن ناخودآگاه

ذهن ناخودآگاه

در این نوشتار توضیح می دهیم که ذهن ناخودآگاه چیست و چگونه به مدیریت کارهای غیرارادی و هر چیزی که ما کنترلی روی آنها نداریم می پردازد.

ممکن است این گفته باعث شود فکر کنی که به هیچ عنوان نمی‌شود ضمیر ناخودآگاه را کنترل کرد و راهی وجود ندارد که بتوانیم اختیار زندگیمان را به دست بگیریم

اگر بخواهیم یک نگاه کوتاه مدت و سطحی به موضوع داشته باشیم می‌شود گفت این حرف درست است. اما تکنیک‌ها و راه حل‌هایی وجود دارند که ما می‌توانیم با استفاده از آنها، و البته با تلاش و صبر زیاد، روز به روز سعی کنیم ذهن ناخودآگاهمان و باورهای ناخودآگاهمان را ویرایش کنیم.
ما این امکان را داریم که ذهنمان را با فکرهای مثبت پر کنیم تا ایده‌ها و باورهای منفی کم کم از آن خارج بشوند و دیگر اثری از آنها باقی نماند.
جورج الیوت می‌گوید: هیچ وقت برای تبدیل شدن به فردی که می‌خواهی باشی، دیر نیست.

اصلا لازم نیست به این فکر کنی که خب من الان دیگر وقتی برای تغییر ندارم. یا این که تصور کنی تغییر کردن برای آدم‌های بالغ و با تجربه دیر است و باید همین مسیر فعلی را با تمام نواقصش تا آخر ادامه بدهی.

دوری از ناامیدی و باور به تغییر، شاه کلید رشد و تقویت عادت های مثبت است. باور انسان است که می تواند هر عادت مثبتی را در وجود او پدید آورد و این عادت های مثبت را از ذهن خودآگاه به ذهن ناخودآگاه منتقل سازد.

در ادامه مقالات قانون جذب و سلامت روان در وبسایت آگاهتر درباره چند نکته اساسی درباره ذهن ناخودآگاه صحبت کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما این مطالب را مطالعه بفرمایید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش تصویری گره زدن کراوات

بدون تردید پیشنهادات و کامنت های شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم آگاهتر برای تولید محتوای مناسب و مفید می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن یلدا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *