مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

راز قانون جاذبه و فلسفه قانون جذب چیست؟

راز قانون جاذبه

راز قانون جاذبه

اگر بخواهم خیلی ساده راز قانون جاذبه را بیان کنیم می‌توانیم بگوییم این قانون می‌گوید تمام چیزهایی که شما در ذهنتان دارید به سمت شما جذب می‌شوند.

به این تعریف دقت کنید، می‌گوید تمام چیزها! مهم نیست که شما در ذهنتان فکرهای مثبت یا منفی را پرورش می‌دهید. همه این فکرها به سمتتان برمی‌گردد و در واقعیت زندگیتان اتفاق می‌افتد.

آهنربای قانون جذب

درست مثل یک آهنربا که قابل برنامه ریزی است و این ذهن من و شما است که این برنامه ریزی را انجام می‌دهد تا آهنربا بتواند کارش را شروع کند.

تا به حال به این فکر کردی که چرا بیشتر ثروت دنیا در دست تعداد کمی از افراد قرار دارد؟

آیا تمام ثروتمندها و به طور کلی تمام افراد خوشبخت همین جوری به دنیا آمده‌اند؟ آیا آنها الزاما باسوادتر از تو هستند؟ یا این که آنها بدون استثنا تلاششان بیشتر از تو بوده؟ مشخص است که نه! بلکه این افراد توانسته‌اند قانون جذب را بشناسند و به خوبی آن را مهار کنند.

و اما یک خبر خوب در خصوص راز قانون جاذبه

این گفته، یعنی این که تو هم می‌توانی با شناختن این قانون و یاد گرفتن تکنیک‌هایی که در وبسایت آگاهتر برایت توضیح داده‌ شده است، این قانون را به خدمت خودت در بیاوری و نهایت استفاده را از آن بکنی.

قانون جاذبه (مثل جاذبه زمین) همیشه دارد کار می‌کند

چه ما آن را بشناسیم و چه نشناسیم. این قانون همیشه دارد ارتعاشات فکرهای ما را دریافت می‌کند و بعد از فرآیندهایی آنها را تبدیل به اصل و واقعیت زندگیمان می‌کند.
نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که هیچ فکر و ارتعاشی نمی‌تواند این قانون را دور بزند. همان طور که قانون جاذبه زمین در مورد هیچ جسمی استثنا قائل نیست.

پیشنهاد آگاهتر:  اعتماد ضمیر ناخودآگاه خود را دوباره و به راحتی بازگردانید!

پیشنهاد می کنیم که از سایر مقالات سلامت روان و سبک زندگی در وبسایت آگاهتر بازدید کنید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال نمایید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن کاترین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *