مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

فلسفه قانون جذب و راز قانون جاذبه چیست؟

فلسفه قانون جذب

فلسفه قانون جذب

فلسفه قانون جذب و راز قانون جاذبه در این است که در واقع این ذهن ماست که دارد به تمام اتفاقات و تمام چیزهایی که می‌بینیم شکل می‌دهد.

این ذهن ما انسان‌هاست که دارد دنیا را می‌سازد، تغییر می‌دهد و جلو می‌برد. بسیاری از این افکار از ناخودآگاه ما بیرون می‌آیند. پس لازم است که تا حد امکان روی افکار و باورهای ناخودآگاهتان کار کنید.

ذهن هر کدام از ما از دو بخش ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه تشکیل شده است.

ذهن خودآگاه

ذهن خودآگاه، همان فکر و منطق ما را تشکیل می‎دهد.
به عنوان مثال اگر بخواهیم حساب کنیم که جمع دو عدد ۹ و ۴ با هم چقدر می‌شود و یا وقتی که در حالت بیداری و آگاهی، تصمیم می‌گیریم دستمان را تکان بدهیم، ذهن خودآگاه ما فعال است و دارد این کارها را انجام می‌دهد.
پس ذهن خودآگاه مسئولیت انجام کارها و عکس العمل‌های آگاهانه ما را بر عهده دارد. و اما بسیاری از کارها هم هستند که به صورت خودکار و بدون این که به آنها فکر کنیم انجام می‌شوند.

ذهن ناخودآگاه

مثلا همین حالا که دارید این مطالب را در مورد فلسفه قانون جذب می‌خوانید، بخشی از ذهن شما درگیر تنظیم تنفس، ضربان قلب و همچنین پلک زدن شماست. این قسمت از ذهن را به عنوان ذهن ناخودآگاه می‌شناسیم.
یکی دیگر از کارهای ذهن ناخودآگاه این است که رکوردی از باورهای ما را در خودش حفظ کند و به این ترتیب بسیاری از برداشت‌ها و قضاوت‌های ما را درباره خودمان و دنیای بیرون شکل بدهد.

پیشنهاد آگاهتر:  رژیم لاغری کتوژنیک ، شاید راه لاغر شدن شما هم باشد

پیشنهاد می کنیم که از سایر مقالات قانون جاذبه و سلامت روان در وبسایت آگاهتر بازدید نمایید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال نمایید.

بدون تردید کامنت ها و نظرات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم تولید محتوای آگاهتر در جهت گردآوری و ارائه مطالب بهتر و مفیدتر می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *