مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

قانون جاذبه و شفاف سازی هدف ها و آرزوها

قانون جاذبه

قانون جاذبه

یکی از نکات مهمی که همواره در قانون جاذبه فراموش می گردد، اصل شفاف سازی امیال و آروزهاست. این که دقیقا از کائنات چه چیزی می خواهید و به دنبال چه هستید.

هدفت را شفاف کن

به نظرت اگر بروی رستوران و موقعی که می‌خواهی سفارش بدهی بگویی من غذا و نوشیدنی می‌خواهم چه نتیجه‌ای می‌گیری؟ خودت فکر می‌کنی صاحب رستوران می‌تواند به تو کمکی بکند؟
آیا این امکان وجود ندارد که صاحب رستوران غذایی برایت بیاورد که اصلا دوستش نداری؟ پس اگر اهدافت را شفاف و واضح بیان نکنی، نمی‌توانی انتظار داشته باشی که به آنها برسی.
تصور کن که به کائنات بگویی من می‌خواهم خوشبخت بشوم! این نوع خواستن، مثل همان مدل سفارش دادن غذا در رستوران است. همان طور که در منوی هیچ رستورانی گزینه‌ای به نام غذا و نوشیدنی وجود ندارد، در منوی کائنات هم چیزی به نام خوشبختی نوشته نشده. این تو هستی که باید فکر کنی که برای خوشبخت شدن، به چه چیزهایی نیاز داری و همان‌ها را از کائنات بخواهی.
یادت باشد که در قانون جذب چیزی را از کائنات بخواهی که کاملا مشخص و شفاف است و خودت هم به خوبی میدانی که قرار است برای رسیدن به خواسته‌ات چه تلاش‌هایی بکنی.

اهداف خودت را پیدا کن

یکی از ویژگی‌های اهداف خوب این است که این هدف‌ها واقعا از ته دلت بیایند. در قانون جاذبه اهدافی که مال تو نیستند و فقط بر اساس جَوگیر شدن آنها را می‌خواهی نمی‌توانند در دل تو یک اشتیاق سوزان ایجاد کنند و روز و شبت را از تو بگیرند تا تمام تلاشت را برای رسیدن به آنها بکنی.
تو تنها برای رسیدن به اهدافی می‌توانی نهایت اشتیاق را داشته باشی و همه تلاشت را انجام بدهی که آن اهداف از ته دلت بیرون آمده باشند. می‌توانم بگویم چنین هدفی یا بخشی از هویت هر کدام از ماست و یا این که قرار است بخشی از هویت ما را بسازد.

پیشنهاد آگاهتر:  تصویرسازی ذهنی در قانون جذب را فراموش نکنید

پیشنهاد می کنیم که از سایر مقالات سلامت روان در وبسایت آگاهتر بازدید نمایید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال فرمایید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن یلدا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *