مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

قانون جذب و روش فعال کردن آن در زندگی

قانون جذب

قانون جذب

در این مقاله می گوییم که قانون جذب چیست و همچنین به شما می گوییم که چطور می‌توانید این قانون را در زندگیتان فعال کنید و از آن بهره مند بشوید.

قانون ارتعاش

اسم اصلی قانون جاذبه قانون ارتعاش است. تا حالا برایتان پیش آمده است که یک غریبه از در وارد بشود و بدون این که چیزی بگوید از او حس خوبی بگیرید؟ تا حالا برعکس این موضوع را هم تجربه کرده‌اید؟ یعنی از کسی که نمی‌شناسید و هیچ حرفی هم با او نزده اید، حس بدی دریافت کنید.

ارتعاش های مثبت و منفی

ما بدون وقفه در حال فرستادن و ساطع کردن ارتعاش‌های مثبت و منفی هستیم. هرقدر حس و انرژی ما بهتر باشد، آدم‌ها انرژی بهتری از ما دریافت می‌کنند. روزهایی که حسمان خوب است اتفاق‌های خوبی برایمان می‌افتد و برعکس. اصلا روزهایی که حسمان بد است انگار همه دارند با ما لج می‌کنند. ولی دلیل اصلی این اتفاق‌ها این است که ما داریم حس و ارتعاش منفی به کائنات می‌فرستیم.

چرا قانون جذب فعال نمی شود؟

می‌خواهم به تو بگویم که قانون جاذبه با ایمان فعال می‌شود. ایمانی که تو به خودت، توانایی‌هایت و به تمام هستی داری. و اما نتیجه نهایی این گفته من تو را به ایمانی بسیار بزرگتر می‌رساند که ایمان به خداوند است. اگر کارهایت را به خدا بسپاری و ایمان داشته باشی که خداوند بهترین کار را برایت انجام می‌دهد، پس دیگر شک نداشته باش.

شک و تردید

اولین چیزی که باعث می‌شود قانون جذب فعال نشود شک و تردید است. وقتی رویایی داری باید انقدر ایمانت را بالا ببری که دیگر در فکرت و در دلت جایی برای شک باقی نماند. اگر ته دلت بگویی یعنی می‌شود؟ یعنی من هم می‌توانم؟ همین جا خودت با دست خودت اولین ارتعاش منفی را به کائنات فرستادی.
همین کار دلیلی می‌شود برای این که به رویایت نرسی. اگر با شک اقدام به کاری بکنی جواب نمی‌دهد. اما برعکس اگر با ایمان بخواهی، اگر با ایمان اقدام کنی و مطمئن باشی که به هدف می‌رسی و از پس کارها بر می‌آیی، حتما این اتفاق می‌افتد.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت شلوار زنانه زیپدار رسمی و زیبا

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب سلامت روان در وبسایت آگاهتر بازدید نمایید و نظرات خود را برای تیم تولید محتوای آگاهتر ارسال نمایید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پانیذ

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *