مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

قانون جذب کائنات چگونه بین خواستن و نخواستن فرق می گذارد؟

قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات

معروف است که می‌گویند قانون جذب کائنات قدرت تشخیص بین خواستن و نخواستن را ندارد. در این مقاله به شما می گوییم که آیا این جمله حقیقت دارد یا خیر و قانون جذب چه تفاوتی برای خواستن ها و نخواستن های ما انسان ها قائل می شود.

قبل از مطالعه ادامه مقاله از شما دعوت می کنیم که انیمیشن کوتاه زیر را تماشا کنید و سپس به مطالعه ادامه این نوشتار بپردازید.وقتی درباره چیزی فکر می‌کنی، برای کائنات مهم نیست که تو می‌گویی آن چیز را می‌خواهی یا آن را نمی‌خواهی.

آن فکر عینا برایت تبدیل به واقعیت می‌شود. کائنات مثل آسیاب می‌ماند. اگر در آن گندم بریزی به تو آدر گندم می‌دهد و اگر در آن جو بریزی آدر جو دریافت می‌کنی. نمی‌توانی در آن گندم بریزی و بگویی من آدر گندم نمی‌خواهم!

بنابراین یادت باشد باید تمرکزت را از چیزهایی که نمی‌خواهی برداری و روی چیزهایی که می‌خواهی تمرکز کنی.

تمرکزت را از روی نخواستن منفی‌ها بردار و روی خواستن مثبت‌ها تمرکز کن. هرگز به استقبال نتوانستن‌ها و نشدن‌ها نرو. بلکه هر لحظه منتظر بهترین اتفاق ممکن باش، چرا که قانون جذب کائنات به تو پاسخ خواهد داد.

همچنین هیچ وقت با خودت حرف‌های منفی نزن.

نگو اگر شانس بیاورم و طرف طلبم را دیر پرداخت نکند، اجاره خانه‌ام عقب نمی‌افتد! این فکر باعث می‌شود که طرف مقابل طلبت را دیر به تو بدهد و اجاره خانه‌ات هم عقب بیفتد. بهتر است باور کنی که قرار است برنامه‌ریزی‌هایی که کردی عالی جلو بروند و همه چیز مرتب و منظم انجام بشود.

پیشنهاد آگاهتر:  تصویرسازی ذهنی در قانون جذب را فراموش نکنید

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب و مقالات سلامت روان و قانون جذب در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و پرسش ها و نظرات خود را در جهت ارائه مطالب مفیدتر و بهتر برای ما ارسال نمایید.

بدون تردید کامنت ها و پیشنهادات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم آگاهتر برای تولید محتوای مناسب و مفیدتر می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ریما

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *