مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

هدف گذاری در قانون جذب و رسیدن به آرزوها

هدف گذاری در قانون جذب

هدف گذاری در قانون جذب

هدف گذاری در قانون جذب یعنی این که در جهت هدفتان حرکت کنید. به این جمله خیلی ساده اما شفاف و رُک فکر کن: آیا اعمالت شبیه رویاهایت است؟

سبک زندگی

من دوستانی را می‌شناسم که آرزو دارند سبک زندگی سالم‌تری داشته باشند، بیشتر ورزش کنند و خوش هیکل باشند. این فکرها خیلی خوب است. اما در عمل چه؟ باید ببینیم کسانی که به این موارد فکر می‌کنند حاضر هستند پرخوری را ترک کنند؟ حاضر هستند به جای لم دادن جلوی تلویزیون، ورزش کنند؟

از موضع نداشتن و نخواستن جذب نکنید

نحوه بیان آرزوها و خواسته‌ها هم در جذب آنها مهم است. به نظرت این جمله‌ها که از موضع نداشتن بیان شده‌اند می‌توانند تو را به آرزوهایت برسانند؟
من هیچ پولی ندارم.
من هیچ دوستی ندارم.
من هیچ شغلی ندارم.
مطمئن باش تمرکز روی نداشته‌ها، چون احساس و انرژی ما را منفی می‌کند، باعث می‌شود منفی‌ها را جذب کنیم. برای هدف گذاری در قانون جذب به تو پیشنهاد می‌کنم فکر نداشته‌ها را از ذهنت بیرون بریز تا بتوانی با ارتعاش و احساس مثبت، چیزهای مثبت را به سمت خودت جذب کنی.

قانون ارتعاش

ما بسیاری از چیزهای ناخوشایند را هم از موضع نخواستن جذب می‌کنیم. وقتی در دلت می‌گویی که نکنه مریض بشم، ممکن است در حال جذب مریضی باشی. در قانون جاذبه بهتر است همیشه در دلت و ذهنت از خداوند سلامتی بخواهی. یادت باشد که کائنات تمایزی بین فعل‌های خواستن و نخواستن قائل نیست و همه چیزهایی که ما به آنها فکر می‌کنیم را برایمان می‌سازد. حتی اگر به این فکر کنیم که آنها را نمی‌خواهیم.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت شلوار ورزشی با طراحی شیک و زیبا

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب سلامت روان در وبسایت آگاهتر بازدید نمایید و نظرات سازنده و کامنت های خود را برای ما ارسال فرمایید.

بدون تردید نظرات شما عزیزان راه گشای تیم تولید محتوای آگاهتر در جهت ارائه مطالب بهتر و مفیدتر می باشد.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟