مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

چگونه عادت های ما از ضمیر خودآگاه وارد ضمیر ناخودآگاه می شوند؟

ضمیر خودآگاه

ضمیر خودآگاه و عادت های مثبت

قبل از هر چیزی به این فکر کنید که می خواهید به صورت ارادی و در ضمیر خودآگاه یک ویژگی مثبت را در خود به نمایش بگذارید.

ویژگی های مثبت در طول زمان به یک عادت تبدیل می شوند

بعد از مدتی به این ویژگی مثبت عادت می‌کنی و انجامش برایت راحت و راحت‌تر می‌شود. یعنی این کار خودآگاه دارد کم کم در ذهنت عمق پیدا می‌کند و از ضمیر خودآگاه وارد ضمیر ناخودآگاه تو می‌شود.
معنی دیگر این اتفاق این است که تو کم کم تغییر ماهیت می‌دهی و تبدیل می‌شوی به کسی که باور کرده آدم مثبت و شادی است و به همه حس خوب می‌دهد.

علاوه بر خودت، دیگران هم تو را با همین ویژگی های مثبت جدید باور می‌کنند

این کلمه باور یعنی همان برداشت ناخودآگاهی که ما از خودمان و دیگران داریم. برای همین است که خیلی جاها درباره قانون جذب می‌شنویم که می‌گویند به جای این که به نداشته‌هایت فکر کنی، بهتر است به این فکر کنی که همین الان آنها را داری و بر این اساس رفتار کنی و زندگی کنی.

یکی از اصلی‌ترین تکنیک‌های موفقیت این است که ادای آدم‌های موفق را در بیاوری

ادای آدم‌های شاد را در بیاوری و ژست آنها را تمرین کنی. اینطوری باورت می‌شود که تو هم همان موفقیت‌ها و نتایجی را کسب کرده‌ای که به دنبالشان هستی. تازه از اینجاست که این فکر تو در واقعیت تجسم پیدا می‌کند و از ارتعاش و انرژی تبدیل به واقعیت زندگیت می‌شود.

پیشنهاد می کنیم که از سایر مقالات و مطالب سلامت روان و قانون جاذبه در وبسایت آگاهتر بازدید کنید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال نمایید.

پیشنهاد آگاهتر:  فواید روغن هسته انگور برای دور چشم و رفع تیرگی

بدون تردید پیشنهادات و کامنت های شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم آگاهتر برای تولید محتوای مناسب و مفید می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن سلین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *