مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

ترفندهای مدل دادن به مو های خود را به راحتی یاد بگیرید

ترفندهای مدل دادن به مو

آیا از ترفندهای مدل دادن به مو های سر خود اطلاع دارید؟

بسیاری از دختران و خانم های جوان به آرایش و مدل دار کردن مو های خود علاقه دارند. شما با آگاهی از ترفندهای مدل دادن به مو های سر خود می توانید به راحتی و به سرعت این کار را در خانه انجام دهید.

مدل های دم اسبی، چتری، انواع مدل های مجلسی و بسیاری دیگر از مدل هایی هستند که خانم های جوان هر روزه می بینند و علاقه دارند موهای سر خودشان را نیز با همین مدل ها درست کنند.

در این ویدیو بیش از ۳۰ ترفند برای کوتاه کردن، نوک گیری، بستن، بافتن و سایر ترفندهای مدل دادن به مو های سر معرفی شده است که می توانید به مشاهده آن به راحتی این کار را در خانه خود و بدون نیاز به آرایشگاه انجام دهید.

همچنین هزینه های گزاف و سنگین آرایشگاه ها در این روزها سبب ترغیب هرچه بیشتر جوانان به آرایش و میک آپ در داخل خانه می شود.

ترفندهای مدل دادن به موهای خانم ها

هر زمانی که صحبت از مدل مو وآرایش کردن می شود، بسیاری از خانم ها به یاد آرایشگاه و صرف هزینه های بالای آن می افتند.

گفتنی است که اصلا نیازی ندارید برای یک نوک گیری ساده و بسیاری دیگر از کارها به آرایشگاه های موجود در شهر مراجعه کنید.


اگر علاقمند به مطالعه بیشتر در این زمینه هستید این مقاله ها را به شما پیشنهاد می کنیم:

مراقبت از مو با کنار گذاشتن ۵ عادت اشتباه

پیشنهاد آگاهتر:  راز زیبایی و جوانی پوست در این 3 نکته نهفته است

با مشاهده این ویدیو و آگاهی از این ترفندها و روش های جالب و متنوع می توانید تمامی کارهای آرایشی و مدل دادن به موهای سر خود را در منزل انجام دهید.

همچنین اگر احساس می کنید که کار کردن بر روی موهای سر خودتان برای شما دشوار است، می توانید از یک دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خانواده کمک بگیرید و این ترفندها را بر روی موهای همدیگر امتحان کنید و از این کار لذت ببرید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟