مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

انیمیشن آرزوها ، حتما تماشا کنید

انیمیشن آرزوها

انیمیشن آرزوها

انیمیشن آرزوها داستان برآورده شدن همزمان آرزوی دو نفر است که بسیار جالب و تحسین برانگیز، با صحنه ها و افکت های زیبا طراحی شده است.

اگر علاقه دارید که نکات و مسائل زندگی را، خصوصا داستان عاشقانه انسان ها را در قالب انیمیشن تماشا کنید، هرگز این انیمیشن را از دست ندهید.

داستان انیمیشن

حکایت انیمیشن کوتاه آرزوها از یک حوض نورانی در نقطه ای از شهر شروع می شود که مردم آن شهر برای برآورده شدن آرزوها و دعاهای خود به آن مراجعه می کنند. بدین شکل که با آرزو کردن در دل و انداختن یک سکه در آب این حوض به آرزوی خود می رسند.

تخیل و داستان سازی زیبای این انیمیشن در به تصویر کشیدن اتفاقاتی است که در زیر این حوض روی می دهد.

سکه ها به کجا می روند؟ به دست چه کسی می رسند؟ و چه کسی در تحویل گرفتن این سکه ها و برآورده کردن آرزوهای مردمی که به حوض مراجعه می کنند نقش دارد؟ اصلا چگونه آرزوهای مردم را برآورده می کند؟

اما داستان اصلی زمانی شروع می شود که یک مشکل ناخواسته در برآورده شدن آرزوی دو نفر رخ می دهد که از قضا آرزوی آنها به هم گره خورده بوده است.


اگر علاقمند به تماشای انیمیشن های جذاب هستید از دست ندهید:

انیمیشن دربازکن ، خلاقانه و جالب

انیمیشن دعوای خوراکی را حتما ببینید

انیمیشن جانی اکسپرس را از دست ندهید


انیمیشن های کوتاه به دلیل جذابیت و کوتاهی آنها، مورد علاقه بسیاری از کسانی هستند که وقت و یا حوصله تماشای فیلم های بلند را ندارند. این انیمیشن ها یک نکته خاصی را تحت نظر قرار می دهند و با جلوه پردازی های ویژه، آن موضوع به صورتی جذاب و در زمانی کوتاه به تصویر می کشند.

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن منو فراموش نکن ، حتما ببینید

پیشنهاد می کنیم که حتما این انیمیشن هنرمندانه و جذاب را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟