مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

انیمیشن جایی که افق محو می شود را حتما ببینید

انیمیشن جایی که افق محو می شود

انیمیشن جایی که افق محو می شود

داستان انیمیشن جایی که افق محو می شود شباهت زیادی با داستان شازده کوچولو دارد که با جلوه پردازی و شخصیت های کارتونی، بسیار جذاب شده است.

پیشنهاد می کنیم حتما این انیمیشن زیبا را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

داستان انیمیشن

همان طور که ذکر کردیم داستان این انیمیشن شباهت زیادی به داستان شازده کوچولو دارد که در آن یک خلبان در سرزمینی دور و ناآشنا مجبور به فرود می شود.

در این انیمیشن نیز خلبان هواپیما که بر فراز آب های سرد و یخچال ها در حال پرواز است، به دلیل خراب شدن هواپیمای خود مجبور به فرود در بدترین شرایط بر روی یک قطعه یخ می گردد.

اما چیزی که این انیمیشن را جذاب می کند، کمک کردن یک ماهی سرخ کوچک به این خلبان است؛ به گونه ای که اگر این ماهی در آنجا حضور نداشت، خلبان هرگز نمی توانست هواپیمایش را تعمیر کند.

اگر می خواهید بدانید که یک ماهی کوچک در دریا چگونه می تواند در تعمیر هواپیما به خلبان کمک کند انیمیشن جایی که افق محو می شود را تا انتها تماشا کنید.


اگر علاقه مند به تماشای انیمیشن های خلاقانه جذاب هستید حتما ببینید:

انیمیشن آرزوها ، حتما تماشا کنید

انیمیشن جانی اکسپرس را از دست ندهید

انیمیشن دعوای خوراکی را حتما ببینید


متوجه خواهید شد که در جایی که ذهن انسان به هیچ راه و روشی نمی رسد، چگونه خداوند  به یاری ما می آید و به ما کمک می کند.

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن دعوای خوراکی را حتما ببینید

در هیچ شرایطی نباید ناامید شوید. در بدترین و سخت ترین شرایط نیز خدا ما را فراموش نمی کند و امدادهای غیبی خود را به سمت ما می فرستد. این امدادها توسط افراد دیگر، کائنات و اجزای هستی و یا حتی حیوانات کوچکی مانند یک ماهی برای ما نازل می شوند و ما را نجات می دهند.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *