مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

انیمیشن دربازکن ، خلاقانه و جالب

انیمیشن دربازکن

انیمیشن دربازکن

شک نکنید که انیمیشن دربازکن از آن دسته انیمیشن های کوتاهی است که اگر علاقه مند به این دسته فیلم ها هستید، حتما باید آن را تماشا کنید.

این انیمیشن کوتاه با خلق صحنه های جذاب و داستانی خلاقانه علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است و بازدیدهای زیادی داشته است.

داستان انیمیشن دربازکن

فرض کنید که تک و تنها در یک جزیره دور افتاده گرفتار می شوید و هیچ راهی برای فرار و بیرون رفتن از این جزیره ندارید. اولین و ابتدایی ترین چیزی که در چنین موقعیت آشفته ای به ذهن شما می رسد چیست؟

داستان انیمیشن دربازکن هم بیانگر همین حکایت است. شخصی تک و تنها در یک جزیره گرفتار شده و هیچ راهی برای بیرون رفتن از این جزیره دور افتاده به ذهنش نمی رسد.

در میان همین گرفتاری ها و گرسنگی کنار آن، یک جوجه پرنده به دوست صمیمی این فرد تبدیل می شود که این پرنده یک قابلیت خارق العاده دارد و آن این است که به راحتی قوطی های کنسرو را با نوک خود باز می کند و نقش دربازکن را ایفا می کند.


اگر علاقمند به تماشای انیمیشن های خلاقانه هستید از دست ندهید:

انیمیشن منو فراموش نکن ، حتما ببینید

انیمیشن جانی اکسپرس را از دست ندهید

انیمیشن دعوای خوراکی را حتما ببینید


پیشنهاد می کنیم حتما این انیمیشن کوتاه را تماشا کنید و از آن لذت ببرید. صحنه پردازی های ویژه و آواتارهای جذاب به کار رفته در این انیمیشن، در کنار شخصیت های جالب و روابط بین آنها جذابیت این فیلم را دوچندان کرده است.

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن ساخت فرانسه ، جذاب و تخیلی

به نظر شما آیا این شخص در نهایت موفق می شود که از این جزیره فرار کند؟ آیا کشتی هایی که دائما در حال عبور و مرور از کنار جزیره هستند متوجه حضور او می شوند تا سرانجام برای کمک کردن به وی اقدامی بکنند؟

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ریما

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *