مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

انیمیشن ساخت فرانسه ، جذاب و تخیلی

انیمیشن ساخت فرانسه

انیمیشن ساخت فرانسه

انیمیشن ساخت فرانسه فیلم کوتاهی هست که چهره های جامعه ای از حیوانات با آواتارهایی جالب و دوست داشتنی بازیگران اصلی آن هستند.

پیشنهاد می کنیم که اگر به این گونه انیمیشن های تخیلی و هیجان انگیز علاقه دارید حتما ویدیوی انیمیشن دیدنی ساخت فرانسه را تماشا کنید.

شاید اولین نوستالژی و برنامه قدیمی که با دیدن این انیمیشن به یاد شما بیفتد شهر موش ها باشد. در این انیمیشن زیبا هم تعدادی موش زیرک و چابک شخصیت های اصلی داستان ما هستند و داستان فیلم پیرامون زندگی آنها نمایش داده می شود.

حکایت موش های ساخت فرانسه

حکایت انیمیشن کوتاه ساخت فرانسه، حکایت موش های شهر پاریس است که کار اصلی آنها دزدیدن جوراب های انسان هاست. اما سوال اصلی اینجاست که این جوراب های کثیف و بدبو به چه دردی می خورند و موش ها چه استفاده ای از آنها می کنند؟

در شهر زیر زمینی موش ها، بر خلاف آن چه که ما در ذهن خود تصورش را می کنیم، ماشین آلات و ابزار بسیار پیشرفته ای وجود دارد که موش ها در یک سیستم یکپارچه و منظم در این شهر در حال کار و فعالیت هستند.

عده ای جوراب ها را می دزدند و به این محل منتقل می کنند و عده ای دیگر کارهای عجیبی روی این جوراب ها انجام می دهند و از همه جالب تر این که در انتهای کار افرادی به مثابه مدیران ارشد سازمانی، وظیفه کنترل کیفیت و امور نهایی را بر عهده دارند.

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن مکعب روبیک ، چالش ذهن خلاق

اگر علاقه مند به تماشای انیمیشن های جالب و دیدنی هستید از دست ندهید:

انیمیشن جایی که افق محو می شود را حتما ببینید

انیمیشن منو فراموش نکن ، حتما ببینید

انیمیشن دعوای خوراکی را حتما ببینید


اما به نظر شما علت اصلی جمع آوری این جوراب های بد بو چیست؟

اگر علاقه دارید جواب این سوال را پیدا کنید حتما ویدیوی این انیمیشن را تا انتها مشاهده کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *