مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

انیمیشن منو فراموش نکن ، حتما ببینید

انیمیشن منو فراموش نکن

انیمیشن منو فراموش نکن

انیمیشن منو فراموش نکن با طراحی و صحنه پردازی بسیار زیبا در چند دقیقه کوتاه عشق و علاقه پیرمردی سالخورده را به موجودی عجیب و غریب به تصویر می کشد.

پیرمرد به عادت هر روزه هنگام طلوع صبح برای خود و دوست مورد علاقه اش چای می ریزد. اما این رفیق عظیم الجثه یک روز سر به کوه و بیابان می گذارد و ناپدید می شود.

حتما این ویدیو را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

مفهوم انیمیشن فراموشم نکن

برخی افراد در موقعیت های سخت و دشوار خود فکر می کنند که باید از عشق و علاقه خود عبور کنند و با بی اعتنایی و بی توجهی به افراد، انرژی خود را صرف کارهایی کنند که از نظر خودشان درجه و اهمیت بالایی دارند.

والاترین صفتی که خداوند در وجود ما انسان ها نهاده است عشق و محبت است.

عشق و محبت همان اکسیری است که بدون قید و شرط در وجود همه ما پنهان است. می توان از آن استفاده کرد و زندگی را متحول کرد و همچنین می توان نسبت به آن بی توجه بود و در دنیای مادیات و روزمرگی های همیشگی غرق شد.

بدون تردید عشق و علاقه در هر دلی تجلی کند، روح را به بالاترین مرتبه ها سوق می دهد.


اگر علاقه مند به انیمیشن های جذاب هستید از دست ندهید:

انیمیشن جانی اکسپرس را از دست ندهید

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن مکعب روبیک ، چالش ذهن خلاق

انیمیشن دعوای خوراکی را حتما ببینید


هر موجی که از عشق بر دل انسان گذر می کند، پیامی از شور و شعف را با خود به همراه می آورد و خصلت های نکوهیده و ناپسند انسانی را با خود می شوید و به دریا می برد.

عشق است که می تواند در پایان یک سفر سخت روح را به آغوش بکشاند و آرامش بخشد و تنها عشق است که در این دنیا و ورای عالم کذب و ریا به انسان دروغ نمی گوید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن کاترین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *