مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

انیمیشن مکعب روبیک ، چالش ذهن خلاق

انیمیشن مکعب روبیک

انیمیشن مکعب روبیک

انیمیشن مکعب روبیک به بیان سرگرمی های مناسب و نامناسبی می پردازد که خصوصا نوجوانان و جوانان در وقت های بیکاری و فراغت خود انجام می دهند.

جلوه های زیبا، شخصیت اصلی داستان، حرکت های مکعب روبیک موجود در این انیمیشن، همه و همه جزو عواملی هستند که این انیمیشن زیبا را از سایر فیلم های کوتاه مشابه متمایز می کند.

زمانی را تصور کنید که در ایستگاه مترو، در آخرین لحظه هم موفق به رسیدن به قطار نمی شوید و مجبورید زمانی را در ایستگاه مترو برای رسیدن قطار بعدی منتظر بمانید.

در چنین شرایطی و شرایط مشابه، معمولا وقتتان را چگونه پر می کنید؟ بازی های رایانه ای، کتاب خوانی، گوش دادن به موسیقی، حل جدول و موارد مشابه می توانند یکی از انتخاب های شما باشند. اما آیا تا به حال برای حل یک مکعب روبیک در چنین شرایطی فکر کرده اید؟

مکعب روبیک

مکعب روبیک به طور ساده یک جورچین است که همه با آن آشنایی دارند. در هر یک از وجه های این مکعب، ۹ قطعه وجود دارد که رنگ های مختلفی دارند و معمای این مکعب زمانی حل می شود که تمام قطعات هر یک از وجه ها یکرنگ شوند.

تلاش برای حل معمای مکعب روبیک می تواند قدرت تفکر و یادگیری را افزایش دهد و به دانش آموزان، توانایی تجسم سه بعدی ارائه دهد. تمرکز و هماهنگی بین چشم و عضلات دست از دیگر فواید مکعب روبیک می باشد که عده ای برای افزایش تمرکز بدان نیاز دارند.


اگر علاقه مند به تماشای انیمیشن های کوتاه زیبا و خلاقانه هستید از دست ندهید:

پیشنهاد آگاهتر:  فیلم کوتاه آسانسور ، مثبت اندیشی

انیمیشن جایی که افق محو می شود را حتما ببینید

انیمیشن جانی اکسپرس را از دست ندهید

انیمیشن دربازکن ، خلاقانه و جالب


اگر احساس می کنید تماشای انیمیشن مکعب روبیک انگیزه ای برای حل این مکعب به شما داده است، یکی از آنها را با قیمتی ناچیز تهیه کنید و شانس خود را برای حل آن امتحان کنید. روش های حل زیادی برای حل مکعب روبیک ارائه شده است که می توانید از آنها استفاده کنید و به سراغ مکعب های با ابعاد بالاتر و تعداد سلول های بیشتر بروید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پارمیس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟