مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

انیمیشن کوتاه پیپ ، سگ وفادار و جسور

انیمیشن کوتاه پیپ

انیمیشن کوتاه پیپ

سگ های باهوشی که برای کمک به افراد ناتوان و کم توان تربیت می شوند در سرتاسر جهان وجود دارند و انیمیشن کوتاه پیپ هم داستان یکی از این سگ های باهوش است.

پیپ باهوش با وارد شدن به دانشگاه آموزش سگ ها با سماجت و تلاش وصف ناشدنی سعی دارد که تمام مراحل آموزش خود را بگذراند و شنل مخصوص خود را به دست بیاورد.

سگ های کمک رسان

بسیاری از سگ های کمک رسان، راهنمای افراد نابینا هستند. این سگ ها یاد می گیرند که در رد شدن از خیابان و عبور از برخی موانع موجود در گذرگاه ها به صاحبان خود کمک کنند.

برخی از سگ های کمک رسان هم وجود دارند که برای مراقبت و پرستاری از نوزادان و کودکان تربیت می شوند.

سگ های کمک رسان به افراد ناشنوا، همواره در خانه گوش به زنگ هستند و در صورت شنیدن صدای زنگ در و یا هر منبع صدایی به سمت آن می شتابند و صاحب خانه را از هر صدایی آگاه می کنند.

برخی از آنها قادرند که ویلچر افراد ناتوان را به حرکت در بیاورند و در باز کردن در و انتقال آنها به بیرون از خانه کمک کنند.

داستان انیمیشن کوتاه پیپ

سگ زیبای داستان ما هم یکی از این موجودات باوفا است که می خواهد یاد بگیرد که چگونه به افراد نابینا کمک کند، ولی متاسفانه در سپری کردن درس ها و آموزش های خود خیلی موفق ظاهر نمی شود.


اگر به تماشای انیمیشن ها و فیلم های کوتاه علاقه دارید از دست ندهید:

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن دربازکن ، خلاقانه و جالب

انیمیشن مکعب روبیک ، چالش ذهن خلاق

فیلم کوتاه حفره سیاه ، تخیلی و رمزآلود

انیمیشن ساخت فرانسه ، جذاب و تخیلی


در انتهای داستان، یک حادثه شگفت انگیز سبب می شود که این کوچولوی جسور موفق شود دوره مخصوص را با موفقیت بگذراند و شنل خود را دریافت کند.

حتما این انیمیشن کوتاه را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *