مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

فیلم کوتاه آسانسور ، مثبت اندیشی

فیلم کوتاه آسانسور

فیلم کوتاه آسانسور

فیلم کوتاه آسانسور حکایت بسیاری از انسان های ظاهربین است که شرایط محیط اطرافشان را تنها با اطلاعات محدودی که به چشم خود می بینند تحلیل می کنند.

این فیلم کوتاه، به زیبایی به ما نشان می دهد که حقیقت مشکلاتی که ما در زندگی با آنها دست و پنجه نرم می کنیم، شاید به بزرگی و قدرتمندی ظاهر آنها نباشد و همچنین شرایطی که ما آن را ایده آل و بدون نقص می پنداریم هم احتمالا به خوبی آن چه که به نظر می رسد نخواهد بود.

داستان فیلم

فیلم کوتاه آسانسور داستان مردی است که قصد دارد با ورود به یک ساختمان چند طبقه به آخرین طبقه آن مراجعه کند که طبیعتا از آسانسور استفاده می کند.

اما از بد ماجرا آسانسور در هر طبقه می ایستد و چندین زن و مرد فربه و چاق سوار آن می شوند. تا جایی که او تصمیم می گیرد آسانسور را ترک کند و سوار آسانسور دیگری شود.

در آسانسور دوم، طبق میل باطنی فرد، او با افرادی لاغر و متناسب رو به رو می شود که هر یک در گوشه ای ایستاده اند. ظاهر این محیط رضایت مرد را جلب می کند و او سوار این آسانسور می شود، تا جایی که پس از بسته شدن در و حرکت آسانسور او متوجه مشکلی اساسی می شود.


اگر به فیلم ها و انیمیشن های کوتاه و جذاب علاقه دارید از دست ندهید:

انیمیشن جنگجو ، دعوا سر یک گلابی

انیمیشن جایی که افق محو می شود را حتما ببینید

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن ساخت فرانسه ، جذاب و تخیلی

انیمیشن مکعب روبیک ، چالش ذهن خلاق


پیشنهاد می کنیم که این ویدیو را با دقت تماشا کنید و در مورد عاقبت و نتیجه این فیلم فکر کنید.

شرایط دنیای پیرامون ما نیز، همیشه آن طور که به نظر می رسد نیست. شاید خیال کنیم که می توانیم در محیط مجاور خود به آرامی و زیبایی زندگی کنیم و در راه پیشرفت و شکوفایی زندگی خود قدم برداریم؛ اما قطعا از هیچ کدام از مشکلاتی که وجود دارند و نمی بینیم آگاهی نداریم.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن کاترین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *