مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

فیلم کوتاه حفره سیاه ، تخیلی و رمزآلود

فیلم کوتاه حفره سیاه

فیلم کوتاه حفره سیاه

آیا تا به حال آرزوی داشتن قدرتی جادویی را در سر داشته اید که بتوانید کارهای خاصی را در زندگی خود انجام دهید؟ فیلم کوتاه حفره سیاه داستان یک قدرت اتفاقی جادویی است.

این فیلم داستان کارمند خسته ای است که تا دیروقت در محل کار خود حضور دارد و در حال کار با دستگاه زیراکس می باشد و ناگهان اتفاق عجیبی می افتد.

این اتفاق در زمان بسیار کوتاهی حس طمع ورزی شخص را تحریک می کند و بدون این که مانعی مقابل چشمان خود ببیند شروع به سوء استفاده از محیط اطرافش می کند.

حفره سیاه

این حرص و طمع همان حفره سیاهی است که کل زندگی انسان را به نیستی و نابودی می کشاند.

بسیار از گرفتاری ها و ناملایمات زندگی انسان ها به طمع و زیاده خواهی بر می گردد. حرص و طمع، آرامش خیال را از زندگی می گیرد و فرد را به تباهی مطلق می کشاند.

پیشنهاد می کنیم که حتما فیلم کوتاه حفره سیاه را تماشا کنید و از آن لذت ببرید. این فیلم به خوبی داستان طمع ورزی انسان را به تصویر می کشاند که در نهایت چه افتضاحی به سر وی به بار می آورد.


اگر علاقه مند به تماشای فیلم و انیمیشن های کوتاه و جذاب هستید از دست ندهید:

انیمیشن مکعب روبیک ، چالش ذهن خلاق

فیلم کوتاه آسانسور ، مثبت اندیشی

انیمیشن منو فراموش نکن ، حتما ببینید


سیری ناپذیری جامعه امروز در جنبه های مختلف زندگی که وقتی به اطراف خود نگاه می کنیم، انسان های زیادی را گرفتار این مصیبت می یابیم.

پیشنهاد آگاهتر:  انیمیشن کوتاه پیپ ، سگ وفادار و جسور

انسانی که نفس او گرایش شدیدی به ثروت اندوزی دارد، در نهایت خود را در چاله سیاه تباهی خواهد دید. طمع نه تنها حس لذت بردن از زندگی را از آدمی می گیرد، بلکه چیزی جز تباهی برای انسان به ارمغان نخواهد آورد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن سلین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *