مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

تاثیر عطر در رابطه ها و روابط اجتماعی انسان ها

تاثیر عطر در رابطه

تاثیر عطر در رابطه های ما

استفاده از عطر و ادکلن تاثیر زیادی در زندگی ما دارد و سبب می گردد که بتوانیم اثری مثبت بر محیط اطراف خود بگذاریم. در این مقاله می خواهیم از تاثیر عطر در رابطه های میان انسان ها سخن بگوییم و به شما نشان دهیم که چگونه عطر و ادکلن باعث موفقیت در ایجاد روابط مثبت می گردند.

بدون شک، تمام انسان ها در تلاش هستند که بتوانند بر اطرافیان خود اثری مثبت بگذارند و نظر آنها را به خود جلب کنند. چه در محیط کار و چه در میان دوستان و آشنایان، خوشبویی و معطر بودن از خصوصیات مثبت افراد محسوب می گردد و توجه دیگران را به خود جلب می کند.

در هر مکانی که بوی خوشی به مشام برسد، احساسی خوب نیز به فرد منتقل می گردد و همین مسئله است که اهمیت تاثیر عطر در رابطه های افراد را مشخص می کند.

تاثیر عطر در رابطه

تاثیر عطر در رابطه های عاطفی

حس بویایی رابطه عمیقی با عاشق شدن و دوست داشتن دارد. عطری که از لباس افراد به مشام می رسد نیز اثری فوق العاده در احساس دیگران نسبت به آنها دارد.

تحقیقات علمی بسیاری در سراسر جهان، تاثیر بوی عطر و بدن انسان ها را در موفقیت برقراری روابط عاطفی و عاشقانه ثابت کرده اند.

تاثیر عطر در رابطه های عاطفی به حدی است که باعث می شود بتوانیم شریک زندگی و نیمه گمشده خودمان را پیدا کنیم، احساس وابستگی عمیقی را درک کنیم و زندگی مشترک خود را آغاز کنیم.

جدای از بوی طبیعی بدن انسان ها، عطری که با آن مخلوط می گردد بر ذهن و فکر افراد پیرامون آنها تاثیر می گذارد. پس سعی کنیم که این اثر در جهتی مثبت باشد تا بتوانیم روابط موفقی را در زندگی خود ایجاد کنیم.

تاثیر عطر در رابطه های اجتماعی

تاثیر فوق العاده بوی خوش عطر و ادکلن، تنها به رابطه های عاطفی و عاشقانه محدود نمی گردد.

همه افراد از استشمام بوی خوش لذت می برند و اگر رایحه ای خوب را از یک فرد حس کنند، طبیعتا احساس خوبی نسبت به این فرد خواهند داشت.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش تصویری گره زدن کراوات
تاثیر عطر در رابطه

زیبایی و جذابیت زنان و مردان، با استفاده از عطر دوچندان می گردد و تمایل دیگران برای برقراری روابط اجتماعی و نزدیکی به این افراد نیز بیشتر می شود.

پس تلاش کنید که رایجه مناسب پوست و بوی طبیعی بدن خود را بشناسید و بر همین اساس تاثیر عطر در رابطه های خود را دریابید.

قیمت بالای تهیه عطرهای خوشبو

متاسفانه قیمت بالای ادکلن های خوشبو، امکان تهیه و خرید آنها را از برخی افراد سلب می کند و این مساله نیز مردم را به خرید عطرهای ارزان قیمت و غیر اورجینال سوق می دهد.

پروسه تهیه و ساخت عطرها، کار بسیار دشوار و پیچیده ای است. به همین دلیل است که بسیاری از ادکلن ها قیمت های نجومی و بسیار بالایی دارند.

این جمله معروف عطربازها را فراموش نکنید:

ادکلن های ارزان، بیشتر بوی فقر می دهند تا بوی عطر.

در نتیجه اجازه ندهید که تاثیر عطر در رابطه هایتان به دلیل نامناسب بودن ادکلن شما تاثیری مخرب باشد.

رایحه های قوی و عطرهای تند

آن چه که تاکنون بدان اشاره کردیم، عموما در زمره عطرهای ملایم و خوشایندی بود که احساس خوبی را هم در ذهن مخاطب تداعی می کرد.

اما برخی عطرها و ادکلن های تند هم وجود دارند که نه تنها سبب مجذوب کردن دیگران نمی شوند، بلکه دقیقا نتیجه ای عکس دارند و باعث فراری شدن مردم از ما می شوند.


حتما بخوانید:

۵ ویژگی که نشانگر یک رابطه عاطفی سالم هستند

برقراری رابطه دوستانه با در نظر گرفتن اصل شباهت

هوش اجتماعی چیست و چه تاثیری در روابط ما دارد؟


این عطرها در بسیاری موارد حتی سبب سردرد و ناراحتی برخی می گردد و پیشنهاد می کنیم که هرگز از این رایحه ها استفاده نکنید.

این انتخاب شماست که رایحه ای را برگزینید که شما را شاداب، جوان و با طراوت نشان دهد و با انتخاب رایحه ای مناسب، تاثیر عطر در رابطه های خود را قوی تر کنید.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *