مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

بازارهای جدید و مشاغل خانگی پولساز

مشاغل خانگی پولساز

مشاغل خانگی پولساز

بدون شک پیدایش مشاغل خانگی پولساز حاصل شرایط زندگی امروزی و ایجاد راه های ارتباطی جدید است. با دشوارتر شدن چالش های اقتصادی، افراد بیشتر از پیش به راه حل های خلاقانه برای کسب درآمد دست پیدا می کنند.

در ویدئوی زیر می توانید اطلاعات بیشتری را درباره مشاغل خانگی به دست بیاورید:راهکارهای خلاقانه در مشاغل خانگی پولساز

در ابتدای این نوشته درباره خلاقیت صحبت کردیم. بسیاری از مشاغل خانگی و شغل های نوظهور در دنیای پیچیده امروز یک برگ برنده مهم دارند به نام خلاقیت. چنین کسب و کارهایی معمولا براساس کمتر کردن هزینه ها شکل می گیرند. اما در ادامه مسیر به ایده های جذابی می رسند و چه بسا که سهم بازار خوبی را هم به خود اخصاص می دهند.

مزایای مشاغل خانگی

یکی از مهمترین مزایای مشاغل خانگی پولساز این است که در این مشاغل افراد به جای این که مرتب در رفت و آمد باشند در همان محل زندگی خود کارشان را شروع می کنند و شاید این امر یکی از مهمترین موارد صرفه جویی در زمان و پول صاحبان این مشاغل باشد.


بازاریابی در بحران کرونا و استراتژی های شرایط سخت


مزیت دیگر این است که مشاغل خانگی هزینه هایی از قبیل اجاره و عوارض ندارند و به این صورت بخش دیگری از هزینه ها هم کسر می شود.

علاوه بر این، هزینه دستمزد هم شامل این نوع کسب و کارها نیست و اعضای خانواده هر کدام به سهم خود در این کارها مسئولیتی را به عهده گرفته و انجام می دهند.

مشاغل خانگی از یک مزیت دیگر هم برخوردارند و آن این که کارکنان این مشاغل که همان اعضای خانواده هستند با دلسوزی تمام در موفعیت شغلی خود حضور دارند. چنین کارکنانی بالاترین بهره وری را دارند و شانس موفقیت کسب و کار را به مراتب افزایش می دهند.

افرادی که با تعهد و علاقه کاری را انجام می دهند شانس بسیار بیشتری برای موفقیت دارند. (مدیر پویا)

پیشنهاد آگاهتر:  پولسازترین مشاغل برای زنان در ایران را بشناسید

 

دانلود مقاله بازاریابی عصبی

مقاله بازاریابی عصبی

بازاریابی عصبی، ابزاری استراتژیک برای پیش بینی نحوه تأثیر اینستاگرام

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۲۶ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *