مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش تولید محتوا در وبسایت و اپلیکیشن های مختلف

آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا برای وبسایت ها و برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف، نیازمند یادگیری تکنیک ها و مهارت های خاصی است که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم.

قبل از مطالعه ادامه مقاله دعوت می نماییم که ویدئوی آموزشی زیر را تماشا کنید. بسیاری از تکنیک های مورد نیاز برای تهیه و تولید محتوا به خوبی در این ویدئو توضیح داده می شود.تولید محتوا در اینستاگرام

جذب مخاطب در اینستاگرام یکی از هدف های صاحبان و مدیران کسب و کارها است و روش های متنوعی برای تولید محتوا در اینستاگرام وجود دارد.
رنگ ها و جلوه های بصری مربوط به عکس ها و فیلم های منتشر شده در اینستاگرام اهمیت زیادی در جلب توجه مخاطب دارد که حتما باید بدان توجه شود.

تولید محتوا در تلگرام

امکان به اشتراک گذاشتن محتوای بلند متنی از مزیت های اپلیکیشن تلگرام نسبت به اینستاگرام است. همچنین برای تولید محتوا در تلگرام این امکان وجود دارد که فایل های مختلف با فرمت ها و حجم های متنوع برای مخاطبان به اشتراک گذاشته شود و این امکان نیز امتیاز بزرگی برای کاربران به حساب می آید.

تکنیک های تولید محتوای مناسب

برای تولید محتوای مناسب در هر بستر اینترنتی، لازم است که قبل از هر چیزی به ویژگی ها و امکانات فضای مورد نظر توجه داشته باشیم.
بدین معنی که تولید محتوا برای وبسایت تفاوت بسیار زیادی با تولید محتوا برای اپلیکیشن هایی مانند تلگرام و اینستاگرام دارد.
همچنین نوع محتوا فاکتور دیگری است که مسیر کار ما را تعیین می کند. باید بدانیم که روش تولید محتوای آموزشی بسیار متفاوت از روش تولید محتوای سرگرمی است و حتی ویژگی های مخاطبان نیز در این مسیر تاثیرگذار می باشد.

پیشنهاد آگاهتر:  تولید محتوا در اینستاگرام با چند تکنیک بسیار ساده

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب تولید و تهیه محتوا در وبسایت آگاه تر بازدید نمایید و پرسش های و نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *