مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

تولید محتوای آموزشی برای معلمان و کمک مربی ها

تولید محتوای آموزشی

تولید محتوای آموزشی برای آموزگاران

این مقاله به بررسی روش های تولید محتوا برای استفاده معلمان مدارس و مربیان حرفه های مختلف و به طور کلی تولید محتوای آموزشی می پردازد.

قبل از هر چیزی از شما عزیزان دعوت می نماییم که ابتدا ویدئوی زیر را تماشا کنید.

بسیاری از نکاتی که برای تهیه محتوای مربوط به آموزش و تعلیم بدان نیاز داریم در این ویدئو توضیح داده می شود.تولید محتوا با هدف آموزش چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از کلیدی ترین نکاتی که پیش از تولید محتوا باید بدان توجه کنیم، سن مخاطبان است. برای مثال محتوایی که برای مدارس ابتدایی تولید می شود تفاوت بسیار زیادی با محتوای تولید شده برای آموزش و تدریس به دانشجویان دارد و سن مخاطبان ما این تفاوت ها را رقم می زند.

عکس ها و فیلم ها بایستی تا حد ممکن جذاب باشند

دقت داشته باشید که قرار است به وسیله این عکس ها، ویدئوها، انیمیشن ها و به طور کلی محتوای گرافیکی تولید شده، مطالبی برای دانش آموزان و دانشجویان تدریس گردد و لازم است که این متحوا از جذابیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار باشد.

تولید محتوا در تلگرام با هدف تدریس

یکی از ویژگی های منحصر به فرد اپلیکیشن تلگرام این است که علاوه بر محتوای متنی، عکس و ویدئو، امکان به اشتراک گذاشتن فایل های آموزشی با فرمت های متنوع برای کاربران نیز وجود دارد.
در مقاله تولید محتوا در تلگرام نیز اشاره کردیم که امکان به اشتراک گذاری فایل های وورد و پی دی اف و سایر فایل های آموزشی از مزیت های این برنامه به شمار می رود.

پیشنهاد آگاهتر:  تصویرسازی ذهنی در قانون جذب را فراموش نکنید

دعوت می کنیم که از سایر مقالات مربوط به تولید محتوای مناسب در وبسایت آگاه تر بازدید نمایید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال کنید.

بدون تردید کامنت های شما عزیزان راه گشای تیم آگاه تر در جهت جمع آوری و ارائه بهتر و مفیدتر می باشد.

 

دانلود کتاب افزایش عملکرد

کتاب افزایش عملکرد

انجام کارهای یک هفته در یک روز با افزایش عملکرد شخصی

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۶۶ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
سال چاپ: ۱۳۹۸
شابک: ۳- ۱۴۹-۲۷۴- ۶۰۰- ۹۷۸
قیمت: ۳۵ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟