مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

تولید محتوای آموزشی برای معلمان و کمک مربی ها

تولید محتوای آموزشی

تولید محتوای آموزشی برای آموزگاران

این مقاله به بررسی روش های تولید محتوا برای استفاده معلمان مدارس و مربیان حرفه های مختلف و به طور کلی تولید محتوای آموزشی می پردازد.

قبل از هر چیزی از شما عزیزان دعوت می نماییم که ابتدا ویدئوی زیر را تماشا کنید.

بسیاری از نکاتی که برای تهیه محتوای مربوط به آموزش و تعلیم بدان نیاز داریم در این ویدئو توضیح داده می شود.تولید محتوا با هدف آموزش چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از کلیدی ترین نکاتی که پیش از تولید محتوا باید بدان توجه کنیم، سن مخاطبان است. برای مثال محتوایی که برای مدارس ابتدایی تولید می شود تفاوت بسیار زیادی با محتوای تولید شده برای آموزش و تدریس به دانشجویان دارد و سن مخاطبان ما این تفاوت ها را رقم می زند.

عکس ها و فیلم ها بایستی تا حد ممکن جذاب باشند

دقت داشته باشید که قرار است به وسیله این عکس ها، ویدئوها، انیمیشن ها و به طور کلی محتوای گرافیکی تولید شده، مطالبی برای دانش آموزان و دانشجویان تدریس گردد و لازم است که این متحوا از جذابیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار باشد.

تولید محتوا در تلگرام با هدف تدریس

یکی از ویژگی های منحصر به فرد اپلیکیشن تلگرام این است که علاوه بر محتوای متنی، عکس و ویدئو، امکان به اشتراک گذاشتن فایل های آموزشی با فرمت های متنوع برای کاربران نیز وجود دارد.
در مقاله تولید محتوا در تلگرام نیز اشاره کردیم که امکان به اشتراک گذاری فایل های وورد و پی دی اف و سایر فایل های آموزشی از مزیت های این برنامه به شمار می رود.

پیشنهاد آگاهتر:  تولید محتوا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دعوت می کنیم که از سایر مقالات مربوط به تولید محتوای مناسب در وبسایت آگاه تر بازدید نمایید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال کنید.

بدون تردید کامنت های شما عزیزان راه گشای تیم آگاه تر در جهت جمع آوری و ارائه بهتر و مفیدتر می باشد.

 

دانلود مقاله نقش تفکر استراتژیک

مقاله نقش تفکر استراتژیک

دانلود مقاله نقش تفکر استراتژیک رهبران در مدیریت منابع انسانی

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۲۱ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *