مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

مشاغل خانگی نوین و تغییر فضای کسب و کار آینده

مشاغل خانگی

مشاغل خانگی موفق

مدت زیادی است که مشاغل خانگی و کارآفرینی نوین، مورد توجه بسیاری از کسانی قرار گرفته است که نمی خواهند کارمند دیگران باشند و برای رئیس و کارفرمای خود کار کنند.

این نوع تفکر که همه روزه در حال رشد و فراگیر شدن است سبب گشته که مشاغل خانگی بیش از پیش مورد توجه مردم و حتی دولت قرار گیرد؛ تا جایی که حمایت های مالی مختلفی از طرف دولت برای رشد و پیشرفت چنین کسب و کارهایی پیش بینی شده است و کم و بیش ارائه می گردد.

شغل های خانگی موفق بسیاری در کشور ما وجود دارند که ما از وجود بسیاری از آنها بی خبریم. بدون تردید بسیاری از این مشاغل در همسایگی محل زندگی خودمان وجود دارند و اگر شما هم علاقه مند باشید می توانید یکی از آنها را برای خود راه اندازی کنید.

مشاغل خانگی

ما به شما می گوییم که زنان و مردان موفقی که اقدام به راه اندازی مشاغل خانگی کرده اند، از چه روش ها و راه هایی اولین گام های راه اندازی بیزینس خود را برداشته اند و چگونه پیشرفت کسب و کارشان را رقم زده اند.

مشاغل خانگی برای بانوان

صدها ایده کارآفرینی و کسب و کار در منزل برای زنان خانه دار و شاغل از طرف وب سایت ها و منابع مختلف ارائه شده است.

توجه داشته باشید که متاسفانه بیشتر این مطالب حاصل ترجمه مقالات و محتواهای وب سایت های خارجی هستند که شرایط و اصول فضای کسب و کار در ایران در این مقالات در نظر گرفته نشده است و شاید بسیاری از پیشنهادات آنها ناکارآمد باشند.

اما این بدین معنی نیست که بگوییم راه اندازی مدل های جدید کسب و کار در ایران غیر ممکن است.


پولسازترین مشاغل برای زنان در ایران را بشناسید


انواع دوخت های مختلف بر روی پارچه های متنوع و روش های نوینی که همه روزه در دنیا مطرح می گردند، این پتانسیل را دارند که علاقه مندان زیادی را جذب مدل های جدید دوخت و خیاطی کنند.

هنرمندان آشپزی و شیرینی پزی، همه روزه سبک ها و مدل های جدید پخت و پز و تهیه دسرهای خوشمزه را در جهان معرفی می کنند که اگر سری به وب سایت های اشتراک گذاری ویدیو نظیر یوتیوب بزنید می توانید آنها را بیابید.

مشاغل خانگی

اینها تنها مثال های عمده ای از مشاغل خانگی برای بانوان است که با علایق و سلایق آنها همخوانی دارند. تنها باید در اولین گام علاقه خود را در نظر بگیرید و نسبت به کسب و کار خانگی آینده خود اطلاعات جمع آوری کنید.

مشاغل خانگی پردرآمد برای آقایان

آنچه که در خصوص مشاغل بانوان در منزل ذکر کردیم، در خصوص آقایان هم صدق می کند. در این میان تفاوت سلیقه ها و ویژگی های شخصیتی میان زنان و مردان، موفقیت آینده شغلی آنها را تعیین می کند.

پیشنهاد آگاهتر:  مشاغل خانگی پرسود که مناسب شما هستند را بشناسید

بهترین مشاغل در ایران در سال ۲۰۲۰ که رشدی انفجاری خواهند داشت


اگر گفته می شود که در انتخاب مشاغل خانگی به علاقه خود توجه کنید، به این دلیل است که بدون شک در میانه راه مسائل و مشکلاتی در مسیر پیش می آیند که عبور از آنها تنها با استمرار، سماجت، پیگیری و عشق ورزیدن ممکن است.

در خصوص مشاغل پردرآمد برای آقایان تجربه نشان داده است که فعالیت های پرورش و تولید گیاهان و موجودات غذایی و دارویی پیشرفت نسبتا خوبی نشان داده اند.

پرورش قارچ، زنبور عسل، دام و طیور، ماهی های متنوع، و همچنین موجوداتی نظیر کرم ابریشم، زالو و حتی جلبک از مشاغل مناسب برای آقایان هستند.

مشاغل خانگی

اگر فضایی در اختیار دارید که می توانید یکی از آنها را تولید و پرورش دهید، لازم است بدانید که وام های مناسبی نیز برای این مشاغل اعطا می گردد.

البته مشاغل خانگی تنها به این موارد محدود نمی گردد و در فضای تجارت الکترونیکی، هنر، مشاوره، تدریس از راه دور و بسیاری موارد دیگر نیز می توانید فعالیت داشته باشید.

مشاغل پرسود

جدای تمام این گفته ها، نبایستی فراموش کرد که هدف اصلی ما فعالیت در مشاغل خانگی پرسود است و اگر شغلی سوددهی نداشته باشد، حتی اگر علاقه فراوانی هم به آن داشته باشید برایتان به صرفه نخواهد بود.

تمامی جنبه هایی که می توانید در آن زمینه ها رشد داشته باشید را در نظر بگیرید. اگر هدفتان تولید است، در نظر بگیرید که آیا محصول تولیدی بازار و تقاضایی برای خرید و فروش دارد یا خیر.

اگر هدفتان فعالیت در زمینه هنری است، از میزان علاقه مندی جوانان و کارآموزان احتمالی بازخورد بگیرید و یا اگر می خواهید دسرهای جدیدی تهیه کنید و به فروش برسانید، ببینید که بازار هدفتان چه کسانی هستند و میزان علاقه آنها را به خرید محصولاتتان بسنجید.

مشاغل خانگی

مجوز کسب و کارهای خانگی

کلیه اطلاعات لازم برای راه اندازی و دریافت حمایت های دولتی و مجوز مشاغل خانگی را می توانید در صفحه اینترنتی سامانه مشاغل خانگی وزارت تعاون مطالعه کنید.

هر گونه انرژی منفی و هر سخنی که از جانب اطرافیان موجب دلسردیتان می گردد را دور بریزید. قبل از هر کاری حتما اطلاعات مفصلی در رابطه با آن کسب کنید و در گام های اولیه، کسب و کارتان را در مقیاسی کوچک راه انداخته و تجربه اندوزی کنید.

فراموش نکنید که حتی در بدترین شرایط اقتصادی هم، بازار برخی بیزینس ها به طور نسبی پررونق تر می گردد.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *